PREDSTAVLJANJE PRVOPRIČESNIKA ŽUPNOJ ZAJEDNICI

od Kristina na 27.02.2011

U našoj župi  27.02.2011. na misi u 11 sati  ovogodišnji prvopričesnici predstavljeni su župnoj zajednici. Njih 24-ero: Patricia Borčić, Ivana Brkljača, Karlo Cvetko, Klara Gučec, Lara Ivanović, Filip Kencek, Noa Klarić, Patrik Koren, Ivo Kovačević , Petar Kulaš, Lana Maletić,  Leon Marić,  Matea Milišić, Miroslava Nujić,  Antonio Obradović, Franko Pandža, Gabrijela Radić, Gabriela Ranec , Mateja Rusan, Stella Sajković, Robert  Samardžija , Fran Sandelić, Martina Sandelić i Matea Šamo  poimence su prozivani te im je  tom  prilikom župni vikar Darko Bručić Pavuk  uručio i  prigodni poklon – molitvenik.

Kako je naglasio  župni vikar  molitvenik kao poklon bi trebao pomoći prvopričesnicima da se još potpunije pripreme za prvu pričest koja će se održati 08.05.2011.

 Također su uručeni simbolični pokloni najredovitijim članovima dječjeg zbora naše župe „Glasnici„ kao nagrada za ustrajnost i dolazak na probe zbora svake subote.

 

Prethodni članak:

Slijedeći članak: